Kolekcija MOUNTAINS

Kolekcija MOUNTAINS – ypatingai jaukiai namų atmosferai sukurti!
Įsivaizduokite, kad sėdite priešais židinį ir staiga pasiilgote kalnų. Nepaliesta gamta ir galingos kalnų panoramos įsižiebia akyse ir tuomet užplūsta šilumos ir jaukumo pojūtis. Šia kolekcija mes parodome, kaip galite įnešti šią atmosferą į savo namus, be kalnų vaizdo pro langą ar tikro židinio.
Moderni poilsio vilos stiliaus MOUNTAINS kolekcijos interpretacija sukuria tyrą kalnų atmosferą su tam tikru geros savijautos faktoriumi. Modernus jaukaus kailio, išskirtinio vilnos veltinio skiautinio ir stambaus paprasto banguoto audinio derinys užtikrina maksimalų komfortą. Neįprastas kalnų dizainas per trumpą laiką įneša į jūsų namus miniatiūrinį kalnų masyvą.
Dominuoja natūralios spalvos: šilti kreminiai ir nugos atspalviai, intensyvi raudona ir eglės žalia, akmens ir skalūno pilka arba gaivi dangaus mėlyna - septyni spalvų pasauliai sudaro šiuolaikinio jaukumo ir elegantiškos kalnų atmosferos pagrindą. Kartu su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena ir akmuo, mūsų audiniai sukuria dar didesnį jaukumą.
Namams, kuriuose galite mėgautis poilsiu ir pabėgti nuo kasdienio gyvenimo streso.

 

Įrašų nerasta

Kolekcija MOUNTAINS