Betono plokstė smooth formwork anthracite 2600x1010x4mm

Imi-beton betono plokštės - idealus pasirinkimas norint sukurti pramoninio-industrinio dizaino interjerą. Tai aukščiausios kokybės produktas. Imi-beton interjero dangos - tai daugiau nei betonas, tai betono danga dengtos baldinės plokštės turinčios tolygią spalvą ir vientisą dekorą. Plokštės itin tvirtas paviršius neleidžia jai trupėti ar trūkinėti.
738,00 €
Discount
Description

Imi-beton – Vokietijos kompanija užsitarnavusi aukščiausios kokybės inovatyvių interjero produktų gamintojos vardą.
Imi-beton betono plokštės - idealus pasirinkimas norint sukurti pramoninio-industrinio dizaino interjerą. Tai aukščiausios kokybės produktas. Imi-beton interjero dangos - tai daugiau nei betonas, tai betono danga dengtos baldinės plokštės turinčios tolygią spalvą ir vientisą dekorą. Plokštės itin tvirtas paviršius neleidžia jai trupėti ar trūkinėti. Betono plokštės gali būti jungiamos ir glaisto pagalba užglaistomos nepastebima siūle, kas leidžia sukurti vientisus didelius betono paviršius. Tai ypač estetiškas sprendimas interjero dekoravimui.


Šios betono plokštės gali būti naudojamos vidaus patalpose: baldai, durys, sienos, pertvaros, vazonai ir kitos interjero dekoracijos.

 

Matmuo: 2600x1010x4mm

Betono plokštės pagrindas: HDF


Kaina pateikta už plokštę.

Paieška

Ieškoti
Kaina
€  € 
Išvalyti viską
©Kopijuoti Draudžiama 2019 | www.interjeromedziagos.lt