Straipsniai

Samanų sienos

Natūralių samanų sienos – tai stabilizuotų samanų dekoracija. Stabilizacijos proceso metu yra išsaugojama samanų natūrali struktūra, elastingumas, minkštumas ir švelnumas.  Augalų stabilizacijos procesas sukuria natūralius, ilgalaikius, nereikalaujančius priežiūros augalus. Tai 100 % natūralūs, ilgaamžiai produktai iš gamtos. Natūralių samanų sienos iš stabilizuotų samanų pasižymi šiomis savybėmis:
• 100% natūralūs;
• Pagaminti rankomis;
• Draugiški aplinkai;
• Ilgaamžiai ir nereikalaujantys priežiūros;
• Natūralūs oro valytojai;
• Natūralūs drėgmės indikatoriai;
• Puikūs garso izoliatoriai (garso sugeriamumas siekia net 90%).
Natūralių samanų sienos puošia originalius išskirtinius interjerus, tiek privačius, tiek visuomeninius. Natūralių samanų sienas renkasi: restoranai, kavinės, biurai, verslo įmonės, visuomeninės paskirties pastatai, viešbučiai, sanatorijos, bankai bei gyvenamosios erdvės. Natūralių samanų sienos iš stabilizuotų samanų - puikus pasirinkimas papildantis interjerą unikaliu augalų teikiamu grožiu ir geromis emocijomis.
Be to, samanų sienos nereikalauja tokios priežiūros, kurios reikalauja paprasti natūralūs augalai. Samanų sienos – interjero dekoracija, kuriai nereikalinga natūrali saulės šviesa, laistymas ar tręšimas. Vienintelė priežiūra – pagal poreikį nuvalyti dulkes. Jos gali būti nuvalomos specialia dulkėms valyti skirta šluoste, šluotele ar šepečiu, nusiurbiamos siurbliu silpniausiu siurbimo galingumu.
Mūsų natūralių samanų sienos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dirbame su profesionalais ir kiekvienas projektas mums yra svarbus ir unikalus. Norite dalelės gamtos savo interjere? Jūsų pasirinktoje erdvėje, pagal Jūsų pageidavimus sukursime tikrą miško pasaką.

Natūralių augalų sienos

Natūralių augalų sienos puikus sprendimas kuriant išskirtinio dizaino interjerą kuriame norisi gamtos žalumos, grynumo ir natūralumo. Natūralių augalų sienos gaminamos iš 100% natūralių stabilizuotų augalų, kurių dėka žaliuoju interjero kampeliu galėsite džiaugtis metų metus. Natūralių augalų sienos iš stabilizuotų augalų pasižymi išskirtinėmis savybėmis, tokiomis, kuriomis negali pasigirti natūralūs augalai. Stabilizuoti augalai yra 100 % natūralūs augalai, kurių apdirbimo procese naudojamas tik rankų darbas, jie yra draugiški aplinkai, ilgaamžiai ir nereikalaujantys priežiūros. Stabilizuoti augalai – natūralūs oro valytojai ir drėgmės indikatoriai, be to, jie pasižymi labai gera garso izoliacija (garso sugeriamumas siekia net 50%).
Natūralių augalų sienos įrengiamos originaliuose interjeruose, kuriuose norima  natūralaus gamtos grožio džiuginančio akį ne vienerius metus. Natūralių augalų sienos pasirenkamos tiek dideliuose, tiek mažuose projektuose. Restoranai, kavinės, biurai, verslo įmonės, visuomeninės paskirties pastatai, viešbučiai, sanatorijos, bankai bei gyvenamosios erdvės – visuose natūralių augalų sienos iš stabilizuotų augalų papildo interjerą unikaliu augalų teikiamu grožiu ir geromis emocijomis.
Mūsų natūralių augalų sienos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dirbame su profesionalais ir kiekvienas projektas mums yra svarbus ir unikalus. Norite dalelės gamtos savo interjere? Jūsų pasirinktoje erdvėje, pagal Jūsų pageidavimus sukursime tikrą gamtos pasaką.

Medžiagos baldų gamybai

Baldų pramonė naujausių technologijų dėka šiandien siūlo įvairiausių ir įdomiausių baldų medžiagų. Baldų medžiagos į Lietuvą atkeliauja iš Europos ir viso pasaulio. Baldų medžiagos žengia koja kojon su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis. Tad norime Jums pristatyti ne tik įprastinėmis tapusias baldų medžiagas, bet ir naujausias baldų medžiagas įkvepiančias gaminti išskirtinius baldus ir kurti įspūdingus interjerus.
Standartinės baldų medžiagos - laminuota plokštė LMDP, kuri dažniausiai naudojama baldų korpusinei daliai, aukšto slėgio laminatas HPL, klijuojamas ant įvairių baldinių plokščių MDP, MDF, faneros ir kt., standartiniai fabrikiniai stalviršiai, baldų audiniai, baldų furnitūra ir kitos medžiagos baldų gamybai.
Naujausios interjero dizaino tendencijos kviečia mus arčiau gamtos. Ne tik gamtoje, bet ir namuose pajausti jos grynumą ir spinduliuojamą gerą emociją. Baldų medžiagos tokios kaip: natūralių augalų sienos, samanų sienos, augalų paveikslai ir kiti natūralus dekoratyviniai paviršiai – sukuria gamtos kampelį Jūsų namuose. Unikalumą interjerui suteikia ir medinės dekoratyvinės sienų plokštės, natūralių augalų laminatas ar augalų tapetai. Augalų laminatas ir augalų tapetai – tikra inovacija baldų gamyboje ir interjero dekoravime, jie skleidžia malonų aromatą kuris išsilaiko metų metus. Augalų laminatas HPL ir augalų tapetai pagaminti iš įvairiausių natūralių medžiagų tokių kaip: gėlės, gėlių žiedai, prieskoninės žolės ir prieskoniai, samanos ir kerpės, mediena ir žievė, lapai, sėklos ir lukštai, grūdai, vaisiai, arbata, pluoštai, žolė ir kt. O kur dar betono plokštės, leidžiančios betoną panaudoti ne tik sienoms dekoruoti, bet ir baldams gaminti ar interjero elementams kurti (šviestuvams, vazonams, paveikslams ir t.t.).
Mūsų tiekiamos baldų medžiagos išsiskiria aukščiausia kokybe, patvarumu, išskirtiniais sprendimais baldams ir interjerui. Mūsų profesionali komanda sukurs Jūsų svajonių namus. Nebijokite svajoti, Jūsų svajonės – iššūkis mums!