Kolekcija OASIS

OASIS kolekcijos audiniai – sukurs ramybės oazę Jūsų namuose! Atsipalaiduokite ir pabėkite nuo įtemptos kasdienybės su OASIS kolekcijos audiniais.

Visi audiniai ir šešios jų spalvų paletės – nuo pastelinių atspalvių iki natūralių, vienspalvio juodai balto dizaino – atspindi tris pagrindinius ramybės, harmonijos ir grožio elementus, kurie apibūdina japonų požiūrį į sodininkystę.

OASIS audinių raštų rinkinį sudaro: banguotas dizainas, didelio mastelio lapų dizainas, neįprastas „viskas viename“ dryžuotas raštas, apskritimo dizainas, ir taip pat pagrindinės bazinės spalvos.

Šios kolekcijos audiniai pagaminti išskirtinai iš perdirbtų PET butelių. Jų gamybai naudojami tik vieno tipo siūlai, būtent todėl šie audiniai gali būti ir vėl perdirbti. Tai sukuria 100 procentinę žiedinę ekonomiką. Dėl savo specifinių savybių OASIS kolekcijos audiniai turi vidutinius atsparumo šviesai ir spalvoms įvertinimus. Šie aukštos kokybės audiniai yra visiškai sintetiniai, pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui, todėl puikiai tinka kėdžių ir baldų apmušalams.

OASIS kolekcijos audiniai puikus pasirinkimas komforto ir estetikos mylėtojams, vertinantiems tvarų gyvenimo būdą!